کرمان/ فرونشست زمین یک کامیون را بلعید

منبع: عصر ایران

446

1400/12/1

18:36


در این حادثه آسیب جانی نداشتیم و فقط یک دستگاه کامیون از نوع میکسر و یک دستگاه پراید آسیب دیدند، به این ترتیب که کامیون پس از فرو رفتن در زمان روی خودرو پراید سقوط کرده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان گفت: فرونشست زمین، یک دستگاه کامیون میکسر بتن را شامگاه جمعه در خیابان‌ سرباز شهر کرمان بلعید.

محمدرسول جهانشاهی شامگاه جمعه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: این حادثه در کوچه ۲۶ خیابان سرباز رخ داد که پس از اطلاع به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یک تیم عملیاتی به منطقه اعزام شد و به سرعت ایمن سازی محل حادثه انجام شد. 

وی ادامه داد: خوشبختانه در این حادثه آسیب جانی نداشتیم و فقط یک دستگاه کامیون از نوع میکسر و یک دستگاه پراید آسیب دیدند، به این ترتیب که کامیون پس از فرو رفتن در زمان روی خودرو پراید سقوط کرده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان ادامه داد: خوشبختانه ساختمانی در این حادثه تخریب نشده و در میکسر بتن و خودرو پراید نیز کسی گیر نکرده بود.

وی عنوان کرد: حوادت اینچنینی را بیشتر در روزهای بارانی در شهر کرمان شاهد هستیم و خودروهای سنگین بیشتر دچار اینگونه حوادث می‌شوند.

جهانشاهی در ادامه به رانندگان توصیه کرد که در صورت عبور خودروهای سنگین جهت تخلیه بار و یا موارد اینچنینی، فاصله از حریم چاه‌های فاضلاب رعایت شود.

مطالب مشابه