آنچلوتی: توان قهرمانی داریم، سرنوشت بارسا مهم نیست

منبع: ورزش 3

17

1400/9/17

02:49


برای سرمربی ایتالیایی رئال مادرید نتیجه بازی فردای بارسا و بایرن اهمیتی ندارد و او تنها روی تیم خودش تمرکز کرده است.

آنچلوتی: توان قهرمانی داریم، سرنوشت بارسا مهم نیست

به گزارش "ورزش سه"، امشب در گروه D لیگ قهرمانان، حساس‌ترین بازی میان تیم‌‌های رئال مادرید و اینتر برای تعیین تیم صدرنشین بود که این بازی با برتری 2-0 رئالی‌ها و صعود آنها به‌عنوان تیم اول به پایان رسید. تونی کروس در دقیقه 17 و مارکو آسنسیو در دقیقه 79 گل‌های رئال مادرید را در این بازی به ثمر رساندند، ضمن اینکه اینتر از دقیقه 64 با اخراج نیکولو بارلا 10 نفره بازی می‌کرد.

 

 

آنچلوتی: توان قهرمانی داریم، سرنوشت بارسا مهم نیست

 

 

کارلو آنچلوتی سرمربی رئال در پایان بازی گفت:« کیفیت و قدرت لازم برای قهرمانی در لالیگا را داریم و می توانیم یکی از مدعیان قهرمانی چمپیونزلیگ نیز باشیم. معتقدم می توانیم با هر تیمی در اروپا پایاپای رقابت کنیم. شاید تیم های بهتری نسبت به ما از حیث پرس کردن و نیز کارهای دفاعی وجود دارند ولی ما هم تیم پرقدرتی هستیم و نقاط قوت خودمان را داریم. رئال تیمی باتجربه است و در لیگ قهرمانان همیشه یک مدعی محسوب می شود.»

 

تمایل به حذف بارسا از لیگ قهرمانان:« مهم نیست فردا در بازی بایرن و بارسا چه رخ خواهد داد و بارسا به لیگ اروپا می رود یا راهی یک هشتم نهایی می شود. مهم این است که امشب پیروز شدیم و به عنوان تیم اول صعود کردیم. بازی را البته خواهم دید و سپس باید منتظر قرعه کشی یک هشتم نهایی باشیم.»

 

شرایط عالی رئال:« امشب در برخی مقاطع بازی خوب پرس نمی کردیم ولی از هر نظر وضعیت خوبی داریم. ترسی از هیچ حریفی نداریم و تیم را در سطح بسیار بالایی می بینم. به خصوص خوشحالم که کلین شیت کردیم و اینکه در کاهای دفاعی تمرکز بالایی داشتیم. این یک پیروزی تیمی با ارزش بود.»

 

 

آنچلوتی: توان قهرمانی داریم، سرنوشت بارسا مهم نیست

 

 

مودریچ بهترین بازیکن زمین در 36 سالگی:«  البته که مودریچ در این سن نیاز به استراحت هم دارد و حالا 5 روز تا بازی بعدی زمان داریم. معتقدم لوکا  در خانه به خوبی استراحت می کند و زندگی بیرون فوتبال او بسیار ساده و حرفه ای است. مودریچ فوق العاده است اما به کاماوینگا و فده والورده هم نگاه خاصی دارم. هر دو خوب بازی می کنند و به تیم تعهد بالایی دارند.»

 

وضعیت بنزما برای دربی روی یکشنبه:« امشب یوویچ خیلی خوب کار کرد و در فاز حمله مهره مفیدی بود. تا روز دربی زمان داریم و باید دید وضعیت کریم چگونه خواهد بود. من فکر می کنم برابر اتلتیکو حاضر خواهد بود.»

 

 

مطالب مشابه