میکل آرتتا: انتظار دارم تیم من بهتر کار کند؛ باید بازی را مدیریت می کردیم

منبع: طرفداری

75

1400/9/16

02:40


میکل آرتتا: انتظار دارم تیم من بهتر کار کند؛ باید بازی را مدیریت می کردیم

سرمربی اسپانیایی توپچی ها از این که تیمش نتوانست از برتری خود حفاظت کند، ناامید شده است. 

میکل آرتتا پس از باخت ۲-۱ آرسنال در گودیسون پارک مقابل اورتون، از عملکرد تیمش رضایت نداشت و معتقد بود آن ها نتوانسته اند بازی خود را بر حریف تحمیل کنند.

به گزارش طرفداری و به نقل از BBC، بدین ترتیب آرسنال فرصت خوبی را برای کاهش اختلاف با چهار تیم بالای جدول از دست داد و در عوض تافی ها را به آینده امیدوار کرد. آرتتا در مصاحبه پس از بازی گفته است:

در نیمه اول در ارتباط با در اختیار داشتن توپ خیلی بی ثبات ظاهر شدیم. ما کنترل بازی را در دست داشتیم و به جز یک ضربه ایستگاهی، به حریف اجازه ندادیم روی دروازه ما تهدید بسازد ولی من عملکرد تیم را دوست نداشتم چون تهاجم و فرصت سازی ای در کار نبود. ما در یکی از معدود دفعاتی که روی دروازه حریف خطر ساز شدیم، به گل رسیدیم. در نیمه دوم تلاش کردیم شدت حملات بیشتر شود و ۴ شانس بزرگ گلزنی هم ساختیم ولی در زمانی که باید بازی را مدیریت می کردیم، گل بسیار بدی دریافت کردیم.

نمی توانستیم توپ را به یک سوم هجومی برسانیم. آن ها تیمی نیستند که به حریف فرصت این کار را بدهند؛ در گودیسون پارک مشخص است که باید انتظار چه چیزی را داشت. تیم به تلاش خود ادامه داد و ما به پرس از بالا ادامه دادیم. شکست خوردن در چند نبرد تن به تن مهم، باعث شد تحت فشار قرار بگیریم.

آیا بن گادفری باید اخراج می شد؟ مطمئنم که VAR صحنه را بازبینی کرد. خواسته من این است که تیم من بهتر کار کند. امروز حتی در شرایطی که بهترین نمایش ممکن را ارائه نمی کردیم، بازی را تحت کنترل داشتیم و در این شرایط باید راهی برای برنده شدن یافت. نحوه گل خوردن مان و باختن در این بازی صورت خوشی ندارد.

اوضاع می توانست خیلی متفاوت پیش برود ولی ما نتوانستیم بازی را مدیریت کنیم. عملکرد تیم به اندازه کافی خوب نبود. 

مطالب مشابه