آرتتا: اوبامیانگ گل نمی زند اما کار های دیگر را در زمین به درستی انجام می دهد

منبع: طرفداری

40

1400/9/14

23:21


آرتتا: اوبامیانگ گل نمی زند اما کار های دیگر را در زمین به درستی انجام می دهد

میکل آرتتا پیش از دیدار اورتون - آرسنال از سختی تقابل با تیم بنیتس در گودیسون پارک صحبت کرد

در آخرین بازی از هفته پانزدهم پریمیر لیگ، دوشنبه شب اورتون میزبان آرسنال خواهد بود.

طرفداری | میکل آرتتا در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیم های اورتون و آرسنال حاضر شد و از شرایط توپچی ها برای این مسابقه سخن گفت:

اورتون در هفته های گذشته بازی های زیادی را انجام داده است، رقابت در لیگ به حدی سنگین شده که با یک یا دو باخت، فشار بر روی کل تیم افزایش می یابد. آن ها به دنبال بهتر کردن شرایط و برد در این مسابقه هستند. گودیسون پارک محل فوق العاده ای است که باید به آن برگردم چون در آنجا خاطرات عالی داشتم. می دانم که دوشنبه در آنجا باید منتظر چه چیزی باشم. هواداران بازی را برای ما سخت تر خواهند کرد.

امیل اسمیت رو در بازی قبل دچار آسیب شد و او را تعویض کردیم. با این حال در تمرینات روز های اخیر خوب کار کرده است. باید تا فردا منتظر بمانیم تا وضعیت نهایی او مشخص شود. گرانیت ژاکا پیشرفت مناسبی داشته و به درستی عمل می کند. او کمتر احساس درد می کند و در بخش هایی از تمرینات تیم حضور دارد.

پس از شکست مقابل منچستر یونایتد کاملا نا امید بودیم چون فکر می کردیم سزاوار کسب نتیجه بهتری بودیم. ما در مقاطعی از مسابقه بسیار خوب کار کردیم، آن هم در برابر چنین تیمی. اما در بازی هایی مانند آن، باید بدانید که چگونه از برتری خود برای کسب پیروزی بهره ببرید. در مقابل بیک سیکس باید نمایش خوب را تبدیل به برد کنید، ما عملکرد مناسبی داشتیم اما نتوانستیم امتیازات لازم را کسب کنیم.

گل نزدن اوبامیانگ؟ زمانی که مهاجم اصلی تیم موفق به گلزنی نمی شود همواره نگرانی به وجود می آید، اما او تمام تلاشش را می کند. اوبامیانگ از اهمیت گلزنی اش برای تیم آگاه است، به اندازه کافی گل نزده است اما سایر مواردی که از او خواستیم را به خوبی انجام می دهد.
نقل و انتقالات ژانویه؟ فکر می کنم بهتر است که فعلا روی بازیکنان حاضر در تیم تمرکز کنیم، برای پیشرفت آن ها تلاش کنیم و از فرصت هایمان بهتر استفاده کنیم. برای پیروزی به چیز های بیشتری نیاز داریم؛ در عین حال که باید نظم دفاعی تیم را حفظ کنیم، به گل های بیشتری هم نیاز داریم.

 

 

 

مطالب مشابه