(تصاویر) مسابقه عکاسی کمدی حیات وحش در سال ۲۰۲۱

(تصاویر) مسابقه عکاسی کمدی حیات وحش در سال ۲۰۲۱


منبع: فرارو

116

1400/3/3

10:56


عکس‌های برنده مسابقه عکاسی کمدی حیات وحش در سال ۲۰۲۱ در شش دسته خشکی‌زی، پرنده، عکاسان زیر شانزده سال، گزیده آثار، حیات زیرآب و ویدئو کلیپ، از میان هزاران اثر عکاسان آماتور و حرفه‌ای، انتخاب می‌شوند.

(تصاویر) مسابقه عکاسی کمدی حیات وحش در سال ۲۰۲۱

متولیان جایزه عکاسی کمدی حیات‌ وحش ۶ هفته مانده به پایان مهلت ارسال آثار، گلچینی از جذابترین عکس‌های شرکت‌کننده در هفتمین دوره این رقابت را منتشر کردند.

به گزارش فرارو، جایزه عکاسی کمدی حیات وحش رقابتی برای انتخاب بهترین و خنده‌دارترین عکس‌های حیوانات در طبیعت است که هر ساله با هدف آگاهی افزایی درباره اهمیت حفظ حیات‌وحش برگزار می‌شود.

در این رقابت عکس‌های برنده در شش دسته خشکی‌زی، پرنده، عکاسان زیر شانزده سال، گزیده آثار، حیات زیرآب و ویدئو کلیپ، از میان هزاران اثر عکاسان آماتور و حرفه‌ای، انتخاب می‌شوند.

تاکنون هزاران عکس برای شرکت در هفتمین دوره از رقابت عکاسی کمدی از حیات وحش ارسال شده است. 

شرکت در این مسابقه رایگان است و هر عکاس می‌تواند برای ۶ دسته مختلف این رقابت تا ۱۰ عکس ارسال کند؛ فرصت ارسال آثار تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۱ (۹ تیر ۱۴۰۰) ادامه دارد.

جایزه عکاسی کمدی از حیات وحش در سال ۲۰۱۵ با هدف تمرکز بر جنبه سرگرم‌کننده عکاسی از حیوانات و تاکید بر اهمیت حفاظت از حیات وحش و زیستگاه‌های جانوران از دریچه طنز راه‌اندازی شد. این رقابت هرساله از یک سازمان خیریه حمایت می‌کند که با تمام قوا در راستای حفاظت از گونه‌های در خطر انقراض در حال فعالیت است.

امسال، در هفتمین دور از این رقابت، نوبت به یک خیریه مختص اورانگوتان‌های وحشی رسیده و ۱۰ درصد درآمد حاصل از مسابقه به این خیریه اهدا خواهد شد.

مطالب مشابه